Zapowiedź Krasnodar - Sociedad

Już dzisiaj o godzinie 18:00, Real Sociedad zagra rewanżowe spotkanie play-off Ligi Europy przeciwko rosyjskiemu FC Krasnodar, w pierwszym pojedynku Baskowie wygrali 1:0. Żeby awansować do fazy grupowej czeka nas bardzo trudne spotkanie, rosyjska drużyna na własnym obiekcie spisuje się bardzo dobrze, na dodatek w ostatniej kolejce drużyna rozgromiła 3:0 Torpedo Moskwa, natomiast Baskowie ulegli beniaminkowi SD Eibar.

Podczas pierwszego spotkania rozegranego przed tygodniem Real Sociedad zagrał dobre spotkanie jednak ciągle brakowało skuteczności przy wykończeniu akcji, miejmy nadzieję, że tym razem Jagoba Arrasate popracował nad tym elementem gry i dzisiaj zawodnicy będą pewniej wykańczać akcje. Jak już wspomniał wczoraj Arrasate nie mamy co kalkulować wyniku spotkania, mamy zagrać spotkanie tak jak by pierwszego meczu nie było, a więc zagrać bezpośrednio o awans. Wszyscy kibice liczą, ze drużyna awansuje do fazy grupowej Ligi Europy.

W lidze rosyjskiej FC Krasnodar stał się silną drużyną, po pięciu kolejkach drużyna ma na koncie trzy wygrane i dwa remisy co daje ostatecznie czwartą pozycję w lidze, obrona drużyny spisuje się znakomicie, do tej pory w tych pięciu meczach Krasnodar stracił tylko jednego gola, strzelając przy tym dziesięć. Jeżeli chodzi o formę Basków, trudno stwierdzić w jakiej formie są zawodnicy, w lidze drużyna zagrała tylko jedno spotkanie, w którym uległa beniaminkowi 1:0 a zawodnicy spisali się poniżej oczekiwań.

18:00 FK Krasnodar - Real Sociedad

za: http://www.realsociedad.pl/