Zapowiedź Maccabi – Asteras

Asteras Tripolis w czwartek zagra w meczu rewanżowym rundy play-off kwalifikacji do Ligi Europejskiej z Maccabi Tel Awiw.

Arkadyjczycy zrobili jeden i prawdopodobnie ten trudniejszy krok do historycznego wyczynu i to podwójnego, czyli zbliżyli się do wyeliminowania Maccabi, co wcześniej greckiej drużynie się nie udało oraz są o krok od awansu do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Na pewno w Larnace, bo tam ze względów bezpieczeństwa odbędzie się ten mecz faworytem drużyna z Tel Awiwu nie będzie. Asteras musi tylko powtórzyć grę z pierwszego, wygranego 2:0 meczu i nie tylko Tripoli, ale cały Peloponez będzie mógł świętować wielki sukces.

Drużyna przybyłą na Cypr i od razu mogła poczuć się jak u siebie. Kadra zameldowała się w czterogwiazdkowym hotelu ze wszystkimi wygodami.

19:30 Maccabi - Asteras

by: greckapilka.cba.p