Zapowiedź Midtjylland – Panathinaikos

Zapowiedź  Midtjylland – Panathinaikos

Panathinaikos Ateny w czwartkowy wieczór zagra z FC Midtjylland w rewanżowym meczu rundy play-off kwalifikacji Ligi Europejskiej.

Wydaje się, że wygrana na „Loforos” 4:1 jest gwarantem awansu, ale w Danii zabraknie strzelca wszystkich bramek Marcusa Berga, który złamał obojczyk i nie zagra dłuższy czas. To niestety powoduje, że ofensywna PAO traci kilkadziesiąt procent ze swojej dotychczasowej siły, czyli o bramki może już nie być tak łatwo. Zatem głównym celem podopiecznych Giannisa Anastasiou powinno być utrzymanie wyniku gwarantującego sukces, co mimo wszystko nie powinno być takie trudne, bo trzy bramki przewagi to zaliczka rzadko odrabiana. Niewątpliwie koncentracja będzie kluczem do ostatecznego triumfu.

Szkoleniowiec PAO zapowiada, ze drużyna pojechała zgarnąć komplet punktów – „Jesteśmy Panathinaikosem i dlatego musimy uzyskać dobry wynik, bo każdy mecz jest ważny dla Grecji i greckiej piłki nożnej, bo daje punkty, których trzeba uzbierać jak najwięcej się da. Drużyna dojrzewa i wie jak grać i uzyskiwać dobre wyniki. Ze Standardem mieliśmy pecha, ale ogólny obraz drużyny jest bardzo dobry, a będzie jeszcze lepszy.

20:00 Midtjylland – Panathinaikos

od: Grecka Piłka